رفتن به مطلب
سرور های مجازی ارزان ، هاست ربات لینوکسی ارزان ، پیشنهاد ویژه باتچی ! ×
انجمن تخصصی بات چی | BotChi | انجمن ربات تلگرام

ارسال‌های توصیه شده

در در ۱۳۹۶/۴/۳۱ در 11:31، dcfran3 گفته است :

کار میکنه ولی توی قسمت گرفتن لیست آی دی ها هیچ آی دی جمع آوری نمیکنه ، موقع کامنت گذاری هم باز یا کاری انجام نمیده یا همه رو اسکیپ میکنه انگار فقط وارد برنامه میشه همین

آره کار میکنه ولی خیلی خیلی کنده یعنی بخوای مثلا 40 تا فالو کنی باید 4 ساعت زمان بزاری نمی دونم کلا اینجوریه یا واسه من اینجوریه خواهشاً یکی جواب منو بده ادمین جان خودت جوابمو لااقل ممنون 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 11 ساعت قبل، MTPO گفته است :

آره کار میکنه ولی خیلی خیلی کنده یعنی بخوای مثلا 40 تا فالو کنی باید 4 ساعت زمان بزاری نمی دونم کلا اینجوریه یا واسه من اینجوریه خواهشاً یکی جواب منو بده ادمین جان خودت جوابمو لااقل ممنون 

خیر اینطور نیست البته بعضی زمان ها و ساعاتی هست که اینطور میشه

ولی اگر تنظیمات نینجاگرام درست انجام بدید و پروکسی هایی که دادید مشکلی نداشته باشن این کندی بخاطر سروری هست که تهیه کردید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، BotFather گفته است :

ولی اگر تنظیمات نینجاگرام درست انجام بدید و پروکسی هایی که دادید مشکلی نداشته باشن این کندی بخاطر سروری هست که تهیه کردید

ممنون از پاسخگويي به موقعتون و سايت خوبتون ، لطفا به من بفرمائين كه سرور يا پروكسي هيچ تنظيمي نكردم هرچي بوده استفاده كردم ميشه لطف كنين به من بگين چه سروري خوبه يا چه پروكسي ؟ ممنون 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، BotFather گفته است :

سلام آقای مدیر

برای منم لیست آیدی رو جمع نمیکنه همش ارور میده ، عکسش رو هم گرفتم لطفا بگید اشکال چیه . 

یه سئوال دیگه هم میشه بگید برای کامنت گذاشتن چه تایمی رو انتخاب کنیم که بلاک نشیم 

ممنون

2018-09-24_14-05-48.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، soheil_66 گفته است :

سلام آقای مدیر

برای منم لیست آیدی رو جمع نمیکنه همش ارور میده ، عکسش رو هم گرفتم لطفا بگید اشکال چیه . 

یه سئوال دیگه هم میشه بگید برای کامنت گذاشتن چه تایمی رو انتخاب کنیم که بلاک نشیم 

ممنون

2018-09-24_14-05-48.jpg

ورژن اخر داخل پست اول بروز شد

اونو تست کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...