رفتن به مطلب
سرور های مجازی ارزان ، هاست ربات لینوکسی ارزان ، پیشنهاد ویژه باتچی ! ×
انجمن تخصصی بات چی | BotChi | انجمن ربات تلگرام

آموزش ساخت ربات های CLI (بخش اول)

hamzeh

ارسال‌های توصیه شده

آموزش ساخت ربات های CLI  (بخش اول)

این ربات ها بر روی سرور مجازی طراحی می شوند و از سرعت و کارایی بالایی برخوردارند

قابلیت های این نوع ربات ها بسیار بالا بوده و طراحی آنها بر خلاف تصور بعضی ها، چندان پیچیده نیست.

ربات های  سی ال آی را می توان ب راحتی و تنها با چند مرحله ساده بر روی سرور مجازی کانفیگ کرد و با کمی دانش کد نویسی می توان آنها را بهبود بخشید.

امکانات مورد نیاز برای طراحی این نوع ربات

1.سرور مجازی

2.شماره تلفن

3.سورس (کد)

سرور مجازی

سرور مجازی یک سیستم همیشه روشن و فعال است ک وقتی ربات شما روی آن طراحی می شود می تواند ب صورت دائم از عملکرد های ربات شما پشتیبانی کند.

سرور همانند کامپیوتر شخصی شما دارای سیستم عامل دلخواه شماست و برحسب رباتی ک میخواهید طراحی کنید می توانید سیستم عامل مورد نظر خود را بر روی آن نصب کنید.

ب عنوان مثال اکثر ربات های ضد اسپم کنونی بر روی سرور مجازی با سیستم عامل لینوکس ابونتو طراحی می شوند.

شماره تلفن

برای طراحی ربات خود به دو شماره موبایل نیاز دارید.

یک شماره ب عنوان اکانت ربات شما و شماره دیگری ب عنوان سودو یا مدیر ربات.

برای اکانت ربات خود می توانید از یک شماره مجازی استفاده کنید.

مثلا برای ساخت ربات های ضد اسپم، شماره مجازی کشورهای روسیه، آلمان و آمریکا از سرعت بسیار خوبی برخوردار است

ک فکر میکنم شماره مجازی کشور روسیه برای رباتهای ضد اسپم از بقیه بهتر عمل می کند.

(شماره های مجازی را می توانید با نرم افزار های خاصی بسازید ک در قسمت های بعدی همین آموزش سعی می کنم معرفی کنم همچنین می توانید خریداری کنید، نحوه خرید شماره مجازی نیز بعدا توضیح داده خواهد شد)

سورس (کد)

برای ساخت ربات خود بر روی سرور مجازی نیاز ب یک سورس مرتبط با عملکردهای مد نظر خود دارید ک با آن سورس بتوانید ربات خود را بر روی سرور کانفیگ کنید.

در حال حاضر سورس های بسیاری از قبیل سورس ربات ضد لینک هوشمند، سورس ربات تبچی و ... بر روی اینترنت موجود است ک می توانید از نسخه های رایگان و تجاری این کد ها استفاده کنید.

عملکرد کدهای مختلف، با هم متفاوت است و بهتر است در انتخاب سورس مناسب دقت کنید.

قابلیت های ربات های CLI

این ربات ها بهترین نوع ربات های تلگرام هستند و می توانند کارهای زیادی انجام دهند:

ساخت استیکر از متن دلخواه شما تنها با یک دستور

تبدیل متن دلخواه شما ب تصویر تنها با یک دستور

اعلام ساعت، تاریخ و اوقات شرعی شهر ها

قابلیت های ضد اسپم و ضد لینک

قابلیت قفل گروه تا ساعت دلخواه

قابلیت جلوگیری از جوین شدن افراد

قابلیت سایلنت و اخراج کاربران

قابلیت چت

قابلیت های تبلیغاتی

و بسیاری قابلیت های دیگر...

انعطاف پذیری

شما مجبور نیستید پس از نصب ربات خود بر روی سرور، از همان قابلیت های پیش فرض ربات استفاده کنید.

می توانید ب ربات خود هر پلاگینی اضافه کنید، یا پلاگینی را حذف کنید (پلاگین ها افزودنی هایی هستند ک کارایی ربات ب آنها مربوط می شود و بعدا معرفی خواهند شد)

می توانید با کمی دانش کد نویسی ربات خود را توسعه دهید و یا اینکه از کد های آماده برای توسعه ربات خود استفاده کنید... 

این آموزش ادامه دارد...

ویرایش شده توسط hamzeh
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در 15 خرداد 1396 در 12:23، hamzeh گفته است :

این ربات ها بر روی سرور مجازی طراحی می شوند و از سرعت و کارایی بالایی برخوردارند

قابلیت های این نوع ربات ها بسیار بالا بوده و طراحی آنها بر خلاف تصور بعضی ها، چندان پیچیده نیست.

ربات های  سی ال آی را می توان ب راحتی و تنها با چند مرحله ساده بر روی سرور مجازی کانفیگ کرد و با کمی دانش کد نویسی می توان آنها را بهبود بخشید.

این بخش از محتوا پنهان شده
برای مشاهده محتوا یک پاسخ(دیدگاه) در این موضوع ارسال کنید.

1

لینک به دیدگاه

در در 15 خرداد 1396 در 23:53، hamzeh گفته است :

hgf

لینک به دیدگاه

در در 13 خرداد 1396 در 15:26، BotFather گفته است :

😊

سورس جدید تبلیغات چی اختصاصی تیک وب که تست شده و مشکل دلیت شدن رو نداره
توجه کنید این سورس با سورس اصلی تبچی کاملا متفاوته و هیچ ربطی به ان سورسی که همگی میشناسید نداره و بر اساس cli  نیست و مشابه بات های php api هست و خودکار به گروه ها اد نمیشه و باید دستی اد کرد
فقط اسم یکسان انتخاب شده چون کار مشابهی انجام میده
نسبت به سورس تبچی معروف خیلی ساده تر هست اما براحتی میشه توسعش داد...
⬅️ این سورس در مرحله تست و بتا می باشد.

دستورات

برای مشاهده دستورات ربات از دستور help استفاده کنید /help شما میتونید همه دستورات را با ! یا # و یا / نیز وارد کنید

نصب

لینک به دیدگاه

در در 13 خرداد 1396 در 15:26، BotFather گفته است :

😊

سورس جدید تبلیغات چی اختصاصی تیک وب که تست شده و مشکل دلیت شدن رو نداره
توجه کنید این سورس با سورس اصلی تبچی کاملا متفاوته و هیچ ربطی به ان سورسی که همگی میشناسید نداره و بر اساس cli  نیست و مشابه بات های php api هست و خودکار به گروه ها اد نمیشه و باید دستی اد کرد
فقط اسم یکسان انتخاب شده چون کار مشابهی انجام میده
نسبت به سورس تبچی معروف خیلی ساده تر هست اما براحتی میشه توسعش داد...
⬅️ این سورس در مرحله تست و بتا می باشد.

دستورات

برای مشاهده دستورات ربات از دستور help استفاده کنید /help شما میتونید همه دستورات را با ! یا # و یا / نیز وارد کنید

نصب

لینک به دیدگاه

امکانات مورد نیاز برای طراحی این نوع ربات

1.سرور مجازی

2.شماره تلفن

3.سورس (کد)

سرور مجازی

سرور مجازی یک سیستم همیشه روشن و فعال است ک وقتی ربات شما روی آن طراحی می شود می تواند ب صورت دائم از عملکرد های ربات شما پشتیبانی کند.

سرور همانند کامپیوتر شخصی شما دارای سیستم عامل دلخواه شماست و برحسب رباتی ک میخواهید طراحی کنید می توانید سیستم عامل مورد نظر خود را بر روی آن نصب کنید.

ب عنوان مثال اکثر ربات های ضد اسپم کنونی بر روی سرور مجازی با سیستم عامل لینوکس ابونتو طراحی می شوند.

شماره تلفن

برای طراحی ربات خود به دو شماره موبایل نیاز دارید.

یک شماره ب عنوان اکانت ربات شما و شماره دیگری ب عنوان سودو یا مدیر ربات.

برای اکانت ربات خود می توانید از یک شماره مجازی استفاده کنید.

مثلا برای ساخت ربات های ضد اسپم، شماره مجازی کشورهای روسیه، آلمان و آمریکا از سرعت بسیار خوبی برخوردار است

ک فکر میکنم شماره مجازی کشور روسیه برای رباتهای ضد اسپم از بقیه بهتر عمل می کند.

(شماره های مجازی را می توانید با نرم افزار های خاصی بسازید ک در قسمت های بعدی همین آموزش سعی می کنم معرفی کنم همچنین می توانید خریداری کنید، نحوه خرید شماره مجازی نیز بعدا توضیح داده خواهد شد)

سورس (کد)

برای ساخت ربات خود بر روی سرور مجازی نیاز ب یک سورس مرتبط با عملکردهای مد نظر خود دارید ک با آن سورس بتوانید ربات خود را بر روی سرور کانفیگ کنید.

در حال حاضر سورس های بسیاری از قبیل سورس ربات ضد لینک هوشمند، سورس ربات تبچی و ... بر روی اینترنت موجود است ک می توانید از نسخه های رایگان و تجاری این کد ها استفاده کنید.

عملکرد کدهای مختلف، با هم متفاوت است و بهتر است در انتخاب سورس مناسب دقت کنید.

قابلیت های ربات های CLI

این ربات ها بهترین نوع ربات های تلگرام هستند و می توانند کارهای زیادی انجام دهند:

ساخت استیکر از متن دلخواه شما تنها با یک دستور

تبدیل متن دلخواه شما ب تصویر تنها با یک دستور

اعلام ساعت، تاریخ و اوقات شرعی شهر ها

قابلیت های ضد اسپم و ضد لینک

قابلیت قفل گروه تا ساعت دلخواه

قابلیت جلوگیری از جوین شدن افراد

قابلیت سایلنت و اخراج کاربران

قابلیت چت

قابلیت های تبلیغاتی

و بسیاری قابلیت های دیگر...

انعطاف پذیری

شما مجبور نیستید پس از نصب ربات خود بر روی سرور، از همان قابلیت های پیش فرض ربات استفاده کنید.

می توانید ب ربات خود هر پلاگینی اضافه کنید، یا پلاگینی را حذف کنید (پلاگین ها افزودنی هایی هستند ک کارایی ربات ب آنها مربوط می شود و بعدا معرفی خواهند شد)

می توانید با کمی دانش کد نویسی ربات خود را توسعه دهید و یا اینکه از کد های آماده برای توسعه ربات خود استفاده کنید... 

این آموزش ادامه دارد...

من الان چجوری یه سرور درست کنم این برام مهمه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، unique گفته است :

سرور رو باید خریداری کنید از وب سایت هایی مثل تیک وب

لینک به دیدگاه

در در 26 خرداد 1396 در 20:33، unique گفته است :

سلام

سرور مجازی رو ب دو صورت میتونید تهیه کنید

1.سرور های رایگان

این سرور ها ک ب صورت کاملا رایگان تهیه میشه و هزینه ای هم نداره اشکالش اینه ک هر 24 ساعت یکبار خاموش میشه 

و باید خودتون مجددا روشنش کنید.

البته گاهی بی فایده هم نیست و دیدم بعضی ها استفاده میکنند

2.سرور های غیر رایگان

این سرور ها رو باید از میزبان های مناسب تهیه کنید و ب صورت ماهانه یا ... هزینه سرور رو بپردازید

نکته: در خرید سرور حتما قبلش ی ذره تحقیق کنید...

بعضی از میزبان ها متاسفانه ب شدت ضعیف پشتیبانی میکنند و این ب کار شما لطمه وارد خواهد کرد

بدون تحقیق سرور نخرید!!

درباره این آموزش:

من فعلا درگیر امتحاناتم هستم و ب امید خدا بعد از امتحانات اگه فرصتی بشه سعی میکنم این اموزش رو ادامه بدم

مباحثی از قبیل "خرید سرور" و "ساخت شماره مجازی" و نصب ربات های ضد اسپم و تبچی و ... 

ان شاءا...

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 15 خرداد 1396 در 12:23، hamzeh گفته است :

برای مشاهده محتوا یک پاسخ(مانند تشکر یا نظر) در این موضوع ارسال کنید.

tnx

لینک به دیدگاه

برای مشاهده محتوا یک پاسخ(مانند تشکر یا نظر) در این موضوع ارسال کنید.

moshahede

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...