رفتن به مطلب
سرور های مجازی ارزان ، هاست ربات لینوکسی ارزان ، پیشنهاد ویژه باتچی ! ×
انجمن تخصصی بات چی | BotChi | انجمن ربات تلگرام

ارسال‌های توصیه شده

سلام من حدود 2 ساله ربات نینجاگرامو تو سرورم نصب کردم و هیچ وقت تا مرداد امسال مشکلی نداشتم اما از مرداد که ورژن جدید اون موقع رو نصب کردم با اینکه زمان انجام عملیت رو بین 95 تا 125 میزارم اما بعد چند تا فالو میزنه بلاک شدید درحالیکه نشدم و با خود اینستاگرام میتونم فالو کنم ، برنامه رو پاک کردم از سرور و تمام ریز فایلهاش رو از کل سیستم هم پاک کردم و دوباره نصب کردم درست نشد. یکی گفت نینجاگرامو از سرورو پاک کن ، از تمام جاهایی که وارد اکانت اینستا شدی خارج شو و دوباره وارد شو پسوردتو عوض کن و آخرین ورژن نینجا رو نصب کن، همه این کارها رو انجام دادم اما بازم میزنه بلاک شدید. از مرداد تا الان دیگه نتونستم از نینجاگرام استفاده کنم و دو تا ورژن آخری هم که اومد نصب کردم اما بازم ارور میده و تو این چند وقت از سرورم استفاده درستی  نکردم و فالوورامم کم شده. لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

الان نسخه ای که هست 7.5.9.1 هستش

اینی که تو سایت هست یه ورژن قدیمی تره

اما مشکل کار کردن هستش که هر Error میده

کارامون مونده رو زمین

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۷/۶ در 21:16، snasiri40 گفته است :

سلام من حدود 2 ساله ربات نینجاگرامو تو سرورم نصب کردم و هیچ وقت تا مرداد امسال مشکلی نداشتم اما از مرداد که ورژن جدید اون موقع رو نصب کردم با اینکه زمان انجام عملیت رو بین 95 تا 125 میزارم اما بعد چند تا فالو میزنه بلاک شدید درحالیکه نشدم و با خود اینستاگرام میتونم فالو کنم ، برنامه رو پاک کردم از سرور و تمام ریز فایلهاش رو از کل سیستم هم پاک کردم و دوباره نصب کردم درست نشد. یکی گفت نینجاگرامو از سرورو پاک کن ، از تمام جاهایی که وارد اکانت اینستا شدی خارج شو و دوباره وارد شو پسوردتو عوض کن و آخرین ورژن نینجا رو نصب کن، همه این کارها رو انجام دادم اما بازم میزنه بلاک شدید. از مرداد تا الان دیگه نتونستم از نینجاگرام استفاده کنم و دو تا ورژن آخری هم که اومد نصب کردم اما بازم ارور میده و تو این چند وقت از سرورم استفاده درستی  نکردم و فالوورامم کم شده. لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم؟؟؟

الان مشکل شما حل شده؟

چیکار داری میکنی؟ چه باتی استفاده میکنی؟

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۷/۶ در 21:16، snasiri40 گفته است :

منم این مشکل رو دارم :(

اگر وقعا کسی راهی بلده بگه ؛ هزینه هم داشته باشه میدم

ای دی تلگرامم : mohsenmj

mohsen.insta

اینستام

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

Write My Essay - EssayErudite.com

Fed up of typing "who can write my essay" in the search bar?
Would you like to have a reliable helper always by your side?
Our website will come as an excellent solution to write my essay for everyone!

do my essay
write my research paper
expository essay topics
write my thesis
persuasive essay topics

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۶/۴/۲۱ در 19:54، BotFather گفته است :

طی تستی که انجام شد این نرم افزار (نینجاگرام) روی سرور های مجازی که وب سایت تیک وب ارائه میده کاملا بدون مشکل کار میکنه و تست شده

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۶/۴/۲۰ در 22:55، BotFather گفته است :

Ninjagram.PNG.45f6619a7dfefda9c915791fde429089.PNG

به درخواست کاربران اخرین نسخه ربات اینستاگرام Ninjagram 7.5.8.5 (نینجاگرام)  بروز شده در 22 شهریور که تست شده هم هستش بصورت کاملا رایگان در انجمن باتچی برای دانلود قرار گرفت

دانلود رایگان فایل نصبی اصلی + کرک تست شده نینجا گرام 7.5.8.5  :

محتوای مخفی

• برای مشاهده این بخش از محتوا یک پاسخ یا دیدگاه در موضوع ارسال کنید.(باید عضو سایت باشید)

قابلیت های ویژه این ربات:

iconفالوکردن خودکار

کاربران اینستاگرام از هر جایی در اینستاگرام (نتایج جستجو، ارسال شما، دنبال‌کنندگان کاربر دیگر، یا تصاویر گرفته‌شده از x در یک مکان خاص «جدید»)

iconآنفالو کردن خودکار

کاربران با تنظیمات گوناگون، مانند آنهایی که دوباره شما را دنبال نمی‌کنند یا فقط کاربران دنبال‌شده بیش از x روز گذشته.

iconلایک خودکار

لایک گروهی هزاران تصویر دسته بندی شده در اینستاگرام با کلیک یک دکمه. ارسال خودتان را به طور خودکار لایک کنید، یک تگ را رصد کنید، یا تصاویر از هر جایی در اینستاگرام.

iconکامنت خودکار

نظرات را به طور خودکار از لیست تصاویر هدفتان درج کنید.

iconسوپرلایک

کاربران را هدف‌گیری کنید و تصاویر جدید آنها را لایک کنید (می‌توانید مشخص کنید چه تعداد). مؤثرترین روش برای به دست‌آوردن فالوئر های بیشتر. هر چه بیشتر باشد، شما مطمئن می‌شوید که در مقایسه با فقط کلیک یک عکس، مؤثرتر هدف‌گیری می‌کنید.

iconرصد کلیدواژه‌ها

جستجوی یک تگ را رصد کنید و به طور خودکار تصویرهای جدید را لایک کنید یا فوری کاربران را دنبال کنید. این کار شما را مطمئن می‌کند که فقط کاربران فعال را هدف‌گیری می‌کنید.

iconهدف‌گیری کاربران و تصویرهای دسته بندی شده

کاربران را با تعداد دنبال‌کنندگان یا ارسال‌ها دسته بندی کنید. تصاویر را با تعداد لایک‌ها و سن دسته بندی کنید «جدید»

iconجستجوی مکان

به طور خودکار عکس‌های گرفته‌شده در یک مکان معین را لایک کنید، یا کاربران ارسال‌کننده از یک مکان را دنبال کنید.

iconتغییر اندازه تصویر

نینجاگرام شامل یک تغییردهنده عمومی اندازه تصویر است. اندازه هر یک از تصاویر را تا ابعاد مورد نظر برای ارسال در اینستاگرام یا هر جای دیگر تغییر دهید.

iconحفاظت حساب

از تنظیم تأخیر زمانی تصادفی و نیز «قطع» در فواصل برای ماندن در رادار و جلوگیری از اسپم‌شدن استفاده کنید.

iconپروفایل‌های شخصی

به شکل اختیاری درخواست دنبال‌کردن را به پروفایل‌های شخصی بفرستید، یا کلاً آنها را حذف کنید.

iconپشتیبانی پروکسی
برای بهبود کارایی و بازدهی استفاده از پروکسی میتواند بسیار موثر باشد
iconلیست سیاه/ لیست سفید

از عدم دنبال‌کردن دوستان شناخته‌شده خود اجتناب کنید، یا دنبال‌کردن، درج نظر و … افراد خاصی که می‌خواهید پرهیز کنید.

iconایمپورت/ اکسپورت گروهی آیدی‌ها

آیا فهرست سومی از کاربرانی که دوست دارید آنها را دنبال کنید دارید؟ مشکلی نیست! شما می‌توانید نام کاربر یا عکس آیدی‌ها را در یک فایل متنی وارد کنید تا در جایی دیگر پردازش کنید.

دقت کنید برای کرک باید بعد از نصب نرم افزار ابتدا پروسس ninjagram رو kill یا همان end task کنید سپس فایل کرک رو در فولدر برنامه کپی کنید

توجه : برای اجرای صحیح این نرم افزار به نت فریمورک 3.5 نیاز هست که روی ویندوز سرور 2012 و 2016 قابل نصبه

تنظیمات پیشنهاد یکی از کاربران برای لایک :

15.thumb.jpg.4a6977fed49439002be0e73c95a2978d.jpg

aaalie

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...